Gwiazdy

Gwiazdy

Gwiazdy

Gdy patrzymy na niebo pełne złotych gwiazd, ra­dujemy się, wstępuje w nasze serca nadzieja, że miną kłopoty, że wszystko ułoży się zgodnie z marzeniami, nadziejami… A kiedy w tę jedną w roku noc — noc wigilijną wypatrujemy pierwszej gwiazdy, gorąco pra­gniemy, by niebo było pogodne, usiane złocistym py­łem, bo wróży to dobry, szczęśliwy rok.
A jak to jest, gdy śnimy o gwiazdach? Zazwyczaj sny takie pozostają na długo w pamięci. Analizujemy, czy niebo było czyste, a gwiazdy lśniące. Zastana­wiamy się, czy taki sen jest proroczy.
Jeśli widzisz we śnie gwiazdy, to jest to dobra wróż­ba dla Ciebie, bo zapewne przy pomocy ludzi życzli­wych spełnią się Twoje życzenia.
Gdy we śnie patrzysz na niebo pełne jasnych gwiazd, nie będziesz mieć kłopotów ze zdrowiem i sprawy fi­nansowe także dobrze się ułożą.
Jednak, gdy na niebie widzisz gwiazdy nie świecące jasnym blaskiem, ale jakby przyćmione, a nawet z lekką czerwoną poświatą — przygotuj się na to, że nie wszystko będzie się układało tak, jak tego pragniesz.
Gdy widzisz we śnie spadającą gwiazdę, zapewne w niedługim czasie nastąpi w Twoim życiu jakieś wydarzenie o specjalnym znaczeniu, może to też być specjalna okazja, z której należy skorzystać.
Nie jest dobrą wróżbą sen, w którym widzisz, że gwiazda spada na Ciebie.
Ogromny sukces wróży Ci sen, w którym widzisz całą konstelację gwiazd. Sukces ten prawdopodobnie będzie osiągnięciem nie tylko Twoim, ale także osób współdziałających z Tobą.
Trudne czasy, kłopoty, a nawet niebezpieczeństwa wróży sen, w którym widzisz gwiazdy toczące się po zie­mi.

Komentarze: