Jesteś tutaj: Home > Ś, Sen > Ślub

Ślub

Ślub i wszystko, co się z nim wiąże w naszych ma­rzeniach sennych, zazwyczaj oznacza zawarcie jakiegoś porozumienia, przymierza w jak najszerszym znaczeniu tego słowa. Może to być zapowiedź zawarcia związku małżeńskiego, czasem (w zależności od elementów występujących we śnie) korzystnej albo niekorzystnej umowy z osobą albo z firmą. Skrajnie pesymistyczna wróżba, wynikająca z takiego snu może nawet ozna­czać „poślubianie” śmierci, a więc chorobę, duże kłopoty, śmierć w rodzinie.

Jeśli widzisz we śnie własny ślub, czekają Cię przejś­ciowe kłopoty, a jeśli śnisz o tym, że widzisz czyjś ślub, kogoś z Twoich znajomych spotka nieszczęście.

A jeżeli we śnie asystujesz przy ślubie, oznacza to dobre nowiny i sukcesy w pracy.

Jeśli dziewczyna ma sen, że na swoim ślubie widzi kogoś w żałobnym stroju, powinna niezwykle ostrożnie podejść do sprawy swego przyszłego małżeństwa, bo może się ono okazać bardzo nieszczęśliwe.

A jeśli widzisz osobę w żałobie na czyimś ślubie, sen taki wróży niepowodzenia komuś z Twoich przyjaciół lub krewnych, bądź też może być zapowiedzią Twoich kłopotów w sytuacji, w której spodziewasz się radości.

Miłe chwile i wiele radości zapowiada sen o ślubie, na którym wszyscy goście są szczęśliwi, uśmiechnięci, ubrani dostatnio, jasno, kolorowo.

Sen, w którym widzisz jakiekolwiek niemiłe, smutne, nieszczęśliwe wydarzenia związane ze ślubem, jest zapo­wiedzią niedomagań i kłopotów w życiu osobistym. Cza- sen stanowi on ostrzeżenie, by uważać na to, co się mó­wi i robi, bo ktoś wrogo nastawiony zechce zaszkodzić.

Sen o małżeństwie z bratem albo siostrą stanowi ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, a sen, w którym zawieramy związek małżeński z panną albo z kawale­rem, wróży dobrze.

Jeżeli we śnie żenisz się z własną żoną albo wy­chodzisz za mąż za własnego męża, sen taki wróży dob­rą passę finansową i duże zyski.

Natomiast sen o małżeństwie z wdową albo wdow­cem jest zapowiedzią strat.

Gdy osoba młoda śni, że ma męża, oznacza to, że najpewniej nie wyjdzie za mąż.

Jeżeli kobieta śni o tym, że zakochała się w cudzym mężu, znak to, że ma niecne myśli i zamiary.

Gdy wdowie przyśni się, że ma męża i że ten uśmie­cha się do niej, wróży to, że niebawem zapewne znowu wyjdzie za mąż.

Jeśli we śnie widzimy własną lśniącą obrączkę ślubną, jest to pomyślna wróżba dla małżeństwa.

Sen o zniszczeniu albo zgubieniu ślubnej obrączki za­powiada smutki i brak zrozumienia.


Tagi: , , , , , , ,

  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Zostaw komentarz